poniedziałek, 3 stycznia 2011

Skipper poszukuje nowego domu

W akcji o Skipper chodziło mi o tą lalkę:

Barbie - Cool Sitter Teen Skipper Doll w/ 4 Babies Quadruplets! (1998)

Zdjęcie z netu- amazon Sorki za wprowadzenie w błąd ale dla mnie i dla mojej kuzynki to ulubiona Skipper bo się nią długo bawiłyśmy- miała ją skubana:) Dostała na komunię kiedyś tam... była to jej pierwsza lalka ze zginanymi rękoma. Jej była w idealnym stanie niestety pewnego dnia rodzice wiele nie myśląc oddali zabawki Ani nie wiadomo gdzie... a miała też lalki z mojego dzieciństwa...

Moja Skipper też ma swoją historię. Pochodzi od koleżanki poznanej na wyjeździe studenckim do Włoch w 2006 roku. Okazało się że też dziewczyna z wydziału- o dwa lata młodsza- a na Naszym wydziale dziewczyny to heheh rarytas- poważnie:)  Na wyjeździe obiecałam koleżance notatki, okazało się że jest jeszcze z tej miejscowości co ja, więc kiedyś przyjechała po notatki i zobaczyła moje lalki... Od razu postanowiła że odda mi swoje ;) W kolekcji jej trupków była tez opisywana Barbie Glam o której pisałam w innym poście- ta ubrana w strój nauczycielki.

Dlatego mam sentyment do tych lalek i nie chce Skipper sprzedać tylko wymienić tylko nie wiem za bardzo na co;). Allegro to ostateczność.

Może komuś brakuje do kolekcji? 
Przedstawiam jej stan: