wtorek, 22 marca 2011

Coś innego- Drewniana pięknosć z zamykanymi oczkami i jej towarzystwo

Kiedyś zbierałam lalki porcelanowe. Podobnie jak teraz miałam cały pokój zastawiony scenkami, które od czasu do czasu się zmieniały. 
Szykuje wyprzedaż na all i tym razem będą tam ubranka i pierdółki w naprawdę niskich cenach i tylko na kup teraz- muszę się tego wreszcie pozbyć. 

Przy okazji może uda się sprzedać i to...  ale nie mam pojęcia za ile to wystawić, może pomożecie???
 Jest cała drewniana rusza rączkami i nóżkami, ma zamykane oczy, ok. 40 cm wysokości. Nie wiem ile może być warta dla mnie jest cenna bo dostałam ją od Babi jakieś 15 lat temu


 Tego maleństwa nie sprzedaję bo to moja pierwsza porcelanowa lalka- rusza nóżkami i rączkami, ma piękne włosy loczki już zdewastowane. Ma ok. 17 lat. Od Babci;)


 Panna Pyza bo tak ja nazywałam jest młodsza od poprzedniczki bo to druga moja porcelanowa lalka- zdolności podobne jak poprzednia. 
Wysokość 23 cm.
 To już bardziej współczesne czasy 7 lat??? Wysokość 22cm. Druty w rękach  i porcelana tylko na końcach. Podobnie poniższa parka. Wysokość parki po 32cm.


Mają coś w sobie... jak ktoś się zakocha w którejś to za symboliczne ceny mogę odstąpić- zaproponujcie coś, dajcie cynk znajomym, może jeszcze Kogoś to ucieszy??? Ja już nie mam gdzie ich trzymać.

5 komentarzy:

 1. Ja pierwszej laleczki bym się nie pozbywała, jest niesamowita. Skoro od babci, to myślę, że jako sentyment powinnaś sobie zostawić tą laleczkę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy08:39

  Zgadzam sie z Aleksja, ja bym tej pierwszej lalki nie sprzedala, nie dosc ze piekna i unikatowa, to jeszcze ma wartosc sentymentalna! Zatrzymaj ja sobie :o)
  Aga

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie pomagacie mi... mam cały pokój takich dylematów i sentymentów;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Alessandra - ta pierwsza jest piękna, jeśli nadal chcesz się jej pozbyć - chętnie się zaopiekuję :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Aktualne... alessandra_sb@o2.pl

  OdpowiedzUsuń

Twój komentarz będzie widoczny po akceptacji.
Your comment will be visible after check.